Fotografie z histórie budovania a života v obci Nová bošáca

 

Fotografie ukazujú výstavbu cesty na osadu Grúň v roku 1952 (spoznali sme tu: Žucha Ján - poštár, Kukuča Vít, Kukuča Michal, Kukuča Ján - šuster) a fotografiu niekdajšej školy, ktorá stála v miestach dnešného rímsko-katolíckeho kostola.

 

View the embedded image gallery online at:
http://novabosaca.eu/index.php/12-fotogaleria#sigFreeIdaca3bda6d0
 

 Regio Expo 2016 - stánok Mikroregión Bošáčka

 

V dňoch od 13. do 14. mája 2016 sa v Trenčíne na výstavisku konala výstava cestovného ruchu, na ktorom nechýbal ani stánok Mikroregionu Bošáčka.

Aj naša obec sa podieľala na obsahu a reprezentácii nášho mikroregiónu a návštevníkom okrem knižných poblikácii a rôznych informácii ponúkla s veľkým úspechom aj báleše, ktoré piekli naše dôchodkyne. Ďakujeme 

Fotografie...

 Pietkny akt kladenia vencov pri príležitosti 71. výročia oslobodenia našej krajiny na pamätníku Sovietskych vojakov – cintorín v Novej Bošáci dňa 9.5.2016.

 

Hostia: Ing. Jozef Trstenský – primátor Nového Mesta nad Váhom
PhDr. Kvetoslava Hejbalová – zástupkyňa primátora NMnV
Ing. Viera Vienerová – zástupkyňa primátora NMnV
Starostovia obcí a členovia Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov

 

View the embedded image gallery online at:
http://novabosaca.eu/index.php/12-fotogaleria#sigFreeId16789e80c4

 

 Hody v Novej Bošáci 2015

 

Fotografie z oslavy hodov, ktoré sú v našej obci vždy na sviatok sv. Cyrila a Metoda. Týmto patrónom je zasvätený aj rímsko-katolícky kostol v Novej Bošáci postavený v roku 1971.

V roku 2015 sa oslavy konali na dvore miestnej Základnej školy. Pre návštevníkov bolo pripravené občerstvenie, vystúpenie Vlasty Múdrikovej a hostí, večer neplánová diskotéka :-)

V nedeľu bol pripravený program v Kultúrnom dome, kde vystúpili miestny folklórny súbor a tiež Novobošácke divadielko so svojou novou hrou "Ty budeš moja" od Vlada Moresa.

Hru zrežírovala Lenka Kadlečíková.

View the embedded image gallery online at:
http://novabosaca.eu/index.php/12-fotogaleria#sigFreeIdb0bdd3110e

 

FOTOGALÉRIA 

Obsahom sú fotografie z histórie obce až po súčastnosť. 

Ak máte nejaké zaujímavé fotografie o ktoré by ste sa chceli podeliť s návštevníkmi stránky píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

JoomSpirit